Volg ons via

Eerste e-bike seizoen Paznaun/Ischgl

Vabaf de zomer 2012 kunnen gasten in Paznaun/Ischgl gebruikmaken van maar liefst 90 e-bikes. De regio, bestaande uit de dorpen Ischgl, Galtür, Kappl en See stelt de elektrische fietsen ter beschikking om ook als minder getrainde sportieveling probleemloos en op milieuvriendelijke wijze de regio te verkennen. Paznaun staat bekend om haar uitgebreide fietsroutes en uitdagende MTB-trails dwars door de natuur met panoramische uitzichten.

E-Biken in Paznaun Ischgl

De regio Paznaun behoort tot een van de hoogstgelegen e-bike gebieden ter wereld. Met de komst van de elektrische fiets kunnen nu nog meer fietsliefhebbers de bergrijke omgeving van Paznaun verkennen. De hoogwaardige e-bikes zijn verkrijgbaar in de varianten Comfort, voor de recreatieve fietser en Sport voor de getrainde sportievelingen. De e-bike is niet alleen voor ouderen, maar ook voor families met tieners een uitstekend alternatief. De accu van een gemiddelde elektrische fiets gaat vijf á zes uur mee en je legt er zo’n 40 tot 60 kilometer mee af. Raakt de accu leeg, dan kan deze onderweg gratis worden verwisseld bij één van de 26 aangesloten oplaadstations in de regio.

Consumenten vinden informatie over e-bike routes op www.paznaun-ischgl.com

Silvretta Card

Met de all-inclusive Silvretta Card krijgen vakantiegangers tijdens het verblijf extra veel voordeel op activiteiten in het Paznauntal (Ischgl, Galtür, Kappl, See). Zo is onder andere gratis gebruik van alle liften en de zwembaden inbegrepen. Daarnaast geldt er 20% korting op de entree van het Mathias-Schmid-Museum in Ischgl en 10% korting op begeleide mountainbiketochten rond Ischgl. De Silvretta Card is verkrijgbaar van 3-14 dagen. Volwassenen betalen € 53,50 per persoon, kinderen € 32,- (7-dagen). Ischgl vormt samen met het Zwitserse Samnaun de Silvretta Arena.

Onderstaande foto: © TVB Paznaun – Ischgl/movelo.com


Afbeeldingen
  • image004.jpg
  • ebike 1.jpg 5.jpg
Nuttig? Als je dit artikel waardevol vindt, klik dan links op het +1 icoontje om onze site te helpen.
Door: Redactie
Datum: 16-06-2012
Hits: 592
Categorie: 
Buitenland
Artikel acties:
 Plaats jouw tip
Print Print
 Reageer


Tags:
e bike, fietstocht plannen, fietsroute, e bike test, e bike van het jaar, e bike routeplanner
Copyright 2005 - 2012 door 50PlusPlein
Home - Vakantie - Fietsen - Wandelen - Lifestyle - Financieel - Boeken - Gezondheid - Erop uit