Volg ons via

Geen positief effect nicotinepleisters

Rokers die proberen om te stoppen met roken zullen op zoek moeten naar andere hulpmiddelen dan de bekende nicotinepleisters want uit onderzoek door artsen van de Harvard School of Public Health blijkt dat de nicotinepleisters op de lange duur geen effect hebben. Het artikel is vandaag in de Volkskrant gepubliceerd.

In de beginperiode is er nog wel een kans dat de rokers inderdaad zonder sigaretten door het leven kunnen gaan maar de kans op een terugval is erg groot. Mensen die erg veel roken en een stoppoging ondernemen met nicotinevervangers, geven hun poging zelfs twee keer zo snel op dan rokers die stoppen zonder pleisters of kauwgom.

Uit eerdere studies zou blijken dat stoppen met roken eenvoudiger is met behulp van nicotinevervangende middelen maar die onderzoeken waren van een te korte duur waardoor rokers niet lang genoeg werden gevolgd tijdens hun stoppoging. De uitkomsten van de huidige onderzoeken staan gepubliceerd in het vakblad Tobacco Control.

Bron: PlusOnline

Nuttig? Als je dit artikel waardevol vindt, klik dan links op het +1 icoontje om onze site te helpen.
Door: Redactie
Datum: 10-01-2012
Hits: 188
Categorie: 
Meer gezondheid
Artikel acties:
 Plaats jouw tip
Print Print
 Reageer


Tags:
bijwerking nicotinepleisters, zyban tabletten, wat zijn nicotinepleisters, stoppen met roken
Copyright 2005 - 2012 door 50PlusPlein
Home - Toerisme - Fietsen - Wandelen - Lifestyle - Financieel - Boeken - Gezondheid - Erop uit